Ing. Zdeňka Jarošová, DiS.

Ing. Zdeňka Jarošová, DiS.

Žila, studovala, dobrovolničila a cestovala po Peru. Jižní Amerika se stala součástí její osobnosti. Miluje Ekvádor, přírodu, literaturu. Užívá si brodění v gukákách v potůčcích amazonského pralesa, pozorování divokých delfínů, túry v horách ale i lahodné jídlo v jihoamerických metropolích. Se Zdeňkou můžete na svých cestách ochutnat morče, vykoupat se ve vodopádu šamana, osedlat koně či sjet divokou řeku na raftech. Věří, že cestovatel s otevřenou myslí si odveze z dovolené nejvíce poznání. Kromě Jižní Ameriky navštívila také Jihovýchodní Asii, Balkán, východní pobřeží a národní parky USA a i krásy naší Evropy.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

L. (2023)

Hodnocení práce průvodce:

Organizačně vynikající, ale nekomunikativní. O samé zemi a životě v ní, místy, kudy jsme projížděli jsme se dozvěděli minimum. Na druhou stranu po konkrétním dotazu jsme se cca za dva dny dozvěděli informace z internetu.

zobrazit další hodnocení

Průvodkyně Ing. Zdeňka Jarošová, DiS. v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative