Karel Bittner

Karel Bittner

Karlovu touhu poznávat cizí kraje podnítily už v dětství cestopisy pánů Hanzelky a Zikmunda. Jedna země se však stala jeho srdcovou záležitostí – Indonésie. Kulturní rozmanitost a nekonečné krásy největšího souostroví na světě ho učarovaly natolik, že se v roce 2016 do Indonésie odstěhoval natrvalo. Na cestování nejvíce miluje nespoutanou přírodu a poznávání odlišných kultur. S oblibou podniká cesty na skútru po okolních ostrovech, rád leze na sopky a také se potápí k vrakům či mezi pestrobarevné korálové ryby. Hovoří indonésky, anglicky a španělsky.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Václav L. (2023)

Hodnocení práce průvodce:

Karel skvěle vykomunikoval, doporučil jídlo, které je třeba ochutnat, jak ovoce, ryby atd.,
ukázal místa které je třeba vidět v místě zastávky, kam se máme zajít podívat, podal informace které se nikde nedočteme a seznámil nás podrobně se životem místních. Udělal ním krásné fotky a videa z dronu a na lodi zařídil krásné počasí. Není co vytknout. Díky Karle

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodcem Karel Bittner

Průvodce Karel Bittner v minulosti provázel

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative