Zavazadla Ortlieb za zvýhodněnou cenu

Našim klientům nabízíme za zvýhodněnou cenu zavazadla DUFFLE RS a RUFFLE RG značky Ortlieb. Zvýhodněná cena platí pouze pro klienty CK Alvarez, kteří si zavazadlo objednají v době od uzavření smlouvy o zájezdu do začátku zájezdu. Zavazadlo je možné po domluvě vyzvednout v CK Alvarez, případně zaslat za příplatek 200 Kč.

DUFFLE RS

Vítěz soutěže OutDoor INDUSTRY AWARD 2014, Duffle RS dokáže odolat těm nejnáročnějším podmínkách při extrémních expedicích, ale zároveň poskytnout dostatek komfortu a ulehčit tak v těžkých chvílích. „Er-esko“ má odolná 90mm kolečka upevněná do vyztužujícího hliníkového rámu, který vytváří pevné dno, a je zároveň navržen tak, aby měla taška velkou světlou výšku, kterou sice neoceníte na letišti, ale o to více se vám bude zamlouvat třeba na šotolinové cestě. Pěnové polstrování na spodní straně tašky nabízí zvýšenou stabilitu, když je taška zcela naplněna a vodotěsný zip po celé délce tašky umožňuje rychlý přístup k věcem. Zip lze také uzamknout pomocí integrované drátěné smyčky a malého kabelového zámku (není součástí dodávky).

DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS
TypBěžná cenaZvýhodněná cena při koupi zájezdu
DUFFLE RS 85L6490 Kč5499 KčObjednat
DUFFLE RS 110L6990 Kč5999 KčObjednat
DUFFLE RS 140L7490 Kč6399 KčObjednat

DUFFLE RG

Duffle RS i RG dokáží odolat těm nejnáročnějším podmínkám a přitom v nich přidat trochu komfortu tak, abyste veškerý náklad nemuseli tahat na zádech či v rukou, ale mohli jej táhnout za sebou, pokud to povrch alespoň trochu dovolí. “Ereso” i “Ergéčko” mají velká 90mm kolečka, pevné dno a velkou světlou výšku. Verze RS má pouze textilní popruh, zatímco RG má teleskopické madlo. Velké kolečka tašky, hliníková rukojeť a spodní strana odolná proti nárazům zaručují vynikající manipulaci v terénu. ORTLIEB Duffle RG lze ať plný či prázdný pohybovat třemi různými způsoby. Lze jej používat pomocí teleskopické rukojeti, můžete ho nést v rukou jako tašku nebo na zádech jako batoh.

DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG
TypBěžná cenaZvýhodněná cena při koupi zájezdu
DUFFLE RG 34L6990 Kč5999 KčObjednat
DUFFLE RG 60L7590 Kč6499 KčObjednat
DUFFLE RG 85L7990 Kč6899 KčObjednat

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative