Zavazadla Ortlieb za zvýhodněnou cenu

Našim klientům nabízíme za zvýhodněnou cenu zavazadla DUFFLE RS a RUFFLE RG značky Ortlieb. Zvýhodněná cena platí pouze pro klienty CK Alvarez, kteří si zavazadlo objednají v době od uzavření smlouvy o zájezdu do začátku zájezdu. Zavazadlo je možné po domluvě vyzvednout v CK Alvarez, případně zaslat za příplatek 200 Kč.

DUFFLE RS

Vítěz soutěže OutDoor INDUSTRY AWARD 2014, Duffle RS dokáže odolat extrémním podmínkám při náročných expedicích a zároveň poskytnout dostatek komfortu. Verze RS má odolná 90mm kolečka upevněná do vyztužujícího hliníkového rámu, který vytváří pevné dno. Jistě oceníte také chytře umístěné textilní madlo k jednodušší manipulaci a pevné ramenními popruhy. Vodotěsný zip umožňuje jednoduchý přístup k věcem a lze ho uzamknout pomocí integrované drátěné smyčky a malého kabelového zámku (není součástí dodávky). Zavazadlo Duffle RS lze objednat v černé, tmavě zelené nebo žluté variantě.

DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS DUFFLE RS
TypBěžná cenaZvýhodněná cena při koupi zájezdu
DUFFLE RS 85L7490 Kč6990 KčObjednat
DUFFLE RS 110L7990 Kč7490 KčObjednat
DUFFLE RS 140L8490 Kč7990 KčObjednat

DUFFLE RG

Duffle RS i RG dokáží odolat těm nejnáročnějším podmínkám a zajistit i dostatečný komfort na cestách. Velká 90mm kolečka, vyztužené dno odolné proti nárazům a ramenní popruhy zaručují vynikající manipulaci v extrémním prostředí. Vodotěsné zpracování navíc udrží vaše věci v suchu za každých podmínek. Duffle RG vyniká oproti verzi RS praktickým teleskopickým madlem, díky kterému lze zavazadlo používat jako klasický kufr. Tato verze je dostupná v černé nebo žluté variantě.

DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG DUFFLE RG
TypBěžná cenaZvýhodněná cena při koupi zájezdu
DUFFLE RG 34L7490 Kč6990 KčObjednat
DUFFLE RG 60L7990 Kč7490 KčObjednat
DUFFLE RG 85L8490 Kč7990 KčObjednat

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative