Partneři

Click2Claim

Cestovní kancelář Alvarez ve spolupráci se společností Click2Claim Vám nabízí možnost zdarma ověřit nárok na finanční kompenzaci za zpožděný nebo zrušený let.

Click2Claim se profesionálně zabývá vymáháním finančních kompenzací od leteckých společností a společně s naší cestovní kanceláří pomůžeme i Vám.

Dle evropské legislativy máte v daných případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR v závislosti na délce letu. Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

Finanční nárok na kompenzaci můžete uplatnit až 36 měsíců zpětně.

Společnost Click2Claim řeší následující typy nepravidelností:

Příklad:
Česká rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Malagy ve Španělsku charterovou linkou v 01:05. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letoun způsobilo výsledné zpoždění 4,5 hodiny. I když podle podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určen k přepravě, letecký dopravce nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující mohou uplatnit v souladu s Nařízením (ES) 261/2004 nárok na odškodnění ve výši 1600 EUR.

Pokud jste měli na svém letu problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář.

Podat On-line žádost

Parkování u letiště

Pro parkování u letiště můžete se slevou využít služby Go Parking. Pro rezervaci použijte odkaz níže nebo zadejte náš promo kód alv912 k získání slevy.

Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu. GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.

Objednat parkování u Letiště Praha
Mapa parkování u letiště Go Parking

Doručení květin do zahraničí

Rádi bychom vám nabídli službu, která je v posledních letech velice oblíbená. Jedná se o doručování květin do zahraničí. Vybrali jsme pro Vás prověřenou firmu, která jako jedna z mála doručuje květiny do více jak 120 zemí světa. Alvarez si pro vás vyjednal slevu 10 % na jakýkoliv nákup květin. Pro aktivaci slevy je nutné zadat slevový kód ALVAREZ10 během procesu objednávky. LaFlora.cz tak doručí čerstvou květinu místním partnerským květinářstvím k jakékoliv příležitosti, nezapomeňte Vaší blízké osobě zaslat vzkaz, který umocní radost z dárkové kytice.

Kliknutím na tlačítko níže budete přesměrováni na seznam zemí, kam LaFlora.cz doručuje.

Objednat květiny do zahraničí

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative