Partneři

Click2Claim

Cestovní kancelář Alvarez ve spolupráci se společností Click2Claim Vám nabízí možnost zdarma ověřit nárok na finanční kompenzaci za zpožděný nebo zrušený let.

Click2Claim se profesionálně zabývá vymáháním finančních kompenzací od leteckých společností a společně s naší cestovní kanceláří pomůžeme i Vám.

Dle evropské legislativy máte v daných případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR v závislosti na délce letu. Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

Finanční nárok na kompenzaci můžete uplatnit až 36 měsíců zpětně.

Společnost Click2Claim řeší následující typy nepravidelností:

Příklad:
Česká rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Malagy ve Španělsku charterovou linkou v 01:05. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letoun způsobilo výsledné zpoždění 4,5 hodiny. I když podle podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určen k přepravě, letecký dopravce nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující mohou uplatnit v souladu s Nařízením (ES) 261/2004 nárok na odškodnění ve výši 1600 EUR.

Pokud jste měli na svém letu problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář.

Podat On-line žádost

Parkování u letiště

Pro parkování u letiště můžete se slevou využít služby Go Parking. Pro rezervaci použijte odkaz níže nebo zadejte náš promo kód alv912 k získání slevy.

Při cestě od Prahy sjedete z R7 na sjezdu Letiště, Přední Kopanina. Z kruhového objezdu odbočte směr Přední Kopanina. Při cestě od Slaného sjeďte z R7 na Letiště a následně odbočte vlevo na Přední Kopaninu. GO parking se nachází 400 m za kruhovým objezdem.

Objednat parkování u Letiště Praha
Mapa parkování u letiště Go Parking

Hotel u letiště

Rádi bychom vám nově nabídli možnost ubytování v blízkosti Letiště Václava Havla v Praze včetně možnosti parkování vašeho vozu na hlídaném parkovišti a transferu přímo k letištní hale. Vzhledem k tomu, že některé z našich zájezdů vyžadují odlet velmi brzy ráno nebo mají přílet v pozdních večerních hodinách, a proto je pro některé z vás složité dostat se na/z letiště, věříme, že vás tato nabídka potěší.

Jedná se o čtyřhvězdičkový moderně řešený hotel Modrá stodola s prostornými pokoji, který se nachází v obci Horoměřice cca 5 km od letiště.

Cena dvoulůžkového pokoje v rámci balíčku Ubytuj se a leť je 2 250 Kč za noc. Díky nám můžete však uplatnit slevu 100 Kč za pokoj na noc. V ceně pobytu je snídaně, případně snídaňový balíček, transfer na letiště a z letiště a parkování vozu na hlídaném parkovišti po dobu 7 dní zdarma. Hotel zároveň nabízí další služby jako je bezplatné wi-fi připojení, bowling, privátní wellness centrum, venkovní zahrada s grilem atd.

Balíček si můžete objednat přímo na stránkách hotelu v online rezervačním formuláři. Případně je možné pokoj rezervovat přes e-mail recepce@modrastodola.cz. K načtení slevy je nutné zadat slevový kód: L6R68h.

Pro urychlení rezervace je vhodné, abyste uvedli následující informace do poznámky pod zadáním jména a všech dalších informací:

Věříme, že vás naše nabídka potěší a zpříjemní vám vaši plánovanou dovolenou!

Objednat balíček

Doručení květin do zahraničí

Rádi bychom vám nabídli službu, která je v posledních letech velice oblíbená. Jedná se o doručování květin do zahraničí. Vybrali jsme pro Vás prověřenou firmu, která jako jedna z mála doručuje květiny do více jak 120 zemí světa. Alvarez si pro vás vyjednal slevu 10 % na jakýkoliv nákup květin. Pro aktivaci slevy je nutné zadat slevový kód ALVAREZ10 během procesu objednávky. LaFlora.com tak doručí čerstvou květinu místním partnerským květinářstvím k jakékoliv příležitosti, nezapomeňte Vaší blízké osobě zaslat vzkaz, který umocní radost z dárkové kytice.

Kliknutím na tlačítko níže budete přesměrováni na seznam zemí, kam LaFlora.com doručuje.

Objednat květiny do zahraničí

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative