Ing. Eva Michlíková

Ing. Eva Michlíková

Evu vždycky bavilo cestovat, proto se v roce 1993 stala průvodkyní. Do Maroka jela poprvé provázet už o tři roky později. Tuto nádhernou zemi miluje pro její rozmanitost, nádhernou přírodu, pestrou kulturu a úžasné lidi. Kromě Maroka se věnuje poznávacím a turistickým zájezdům především po Evropě, Turecku a Egyptě, občas zamíří i dál. V Praze a po Čechách provází francouzsky a německy hovořící návštěvníky. Ve volném čase podniká cesty za poznáním vzdálených zemí, ráda chodí po horách a leze po skalách. Procestovala Argentinu, Chile, Kubu, Vietnam, Kambodžu, Srí Lanku a v Nepálu si i prošla několik treků v oblasti Annapurny a Manáslu.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Eva M. (2024)

Hodnocení práce průvodce:

Paní Eva je skutečný profesionál ve svém oboru, obdivuhodné faktografické znalosti v souvislostech, snaha zprostředkovat maximum informací v každém směru, vždy vstřícné chování ke klientům a zároveň respektem k místním obyvatelům a zemi, kterou má ráda. Děkujeme.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Ing. Eva Michlíková

Průvodkyně Ing. Eva Michlíková v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative