Slevy

1. Sleva časová 4 % nebo 2 %

Platí pro všechny zákazníky a činí 4 % z ceny zájezdu při uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy minimálně 6 měsíců před odjezdem, nebo 2 % z ceny zájezdu při uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy minimálně 3 měsíce před odjezdem. Na těchto webových stránkách jsou ceny zobrazovány již s aktuální časovou slevou.

2. Sleva za věrnost

Platí pro zákazníky, kteří v letech 2021 - 2022 absolvovali zájezd zakoupený v CK Alvarez. Sleva činí 1 % z ceny nově objednaného zájezdu.

3. Sleva pro skupiny

Platí pro skupiny společně přihlášených osob na stejný zájezd (podmínkou je společná rezervace zájezdu a závazné objednání zájezdu dle časového harmonogramu CK) a činí 1 % z ceny zájezdu pro každého klienta ze skupiny 4 - 5 osob, 2 % z ceny zájezdu pro každého klienta ze skupiny 6 - 7 osob a 4 % z ceny zájezdu pro každého klienta ze skupiny 8 a více osob.

4. Sleva pro studenty, učitele a seniory (65+)

Platí pro studenty SŠ, VŠ, učitele nebo seniory (u studentů nutno doložit potvrzením o studiu, VŠ indexem, průkazem ISIC, u učitelů průkazem ITIC, u seniorů je podmínkou dovršení věku 65 let před odjezdem zájezdu) a činí 1 % z ceny zájezdu.

Pravidla pro uplatnění slev

1) Slevy je možné sčítat.
2) Slevy se počítají z katalogové ceny zájezdu, nepočítají se z cen doplňkových služeb (víza, pojištění, příplatek za jednolůžkový pokoj, fakultativní akce).
3) Pro uplatnění časových slev je rozhodným datem den připsání zálohy na účet CK Alvarez.
4) Výsledná sleva se zaokrouhluje na celé koruny nahoru.
5) Na speciální Last Minute nabídky nelze slevy uplatnit

Splňte si svá přání s CK Alvarez!

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative