Kariéra

Šikovných a kreativních lidí není nikdy dost a i my stále hledáme spolehlivé spolupracovníky, kteří do Alvarezu přinesou svěží vítr a budou zde rádi a oddaně pracovat. Odměnou jim kromě zajímavého finančního ohodnocení může být navázání nových kontaktů, získání nezapomenutelných zážitků a zkušenosti k nezaplacení. Pokud máte chuť pracovat v cestovním ruchu a zaujala vás naše cestovní kancelář, podívejte se, jestli právě nenabízíme ideální pozici pro vás.

Pozice – Průvodce po exotice

Koho hledáme

Hledáme zkušené cestovatele s dobrými nápady, organizačními schopnostmi a uměním zvládat neplánované situace a problémy. Důležité je umět klienty zaujmout, strhnout a chtít jim ukázat, jak to funguje jinde ve světě. Nezbytnou vlastností průvodce je mít všeobecný přehled a znát jazyky (angličtina, španělština, portugalština, francouzština, arabština, japonština, čínština, …). Dobrý orientační smysl se také hodí. Nutným předpokladem proto stát se skvělým průvodcem je být psychicky odolný, schopný empatie a asertivity. A samozřejmě v neposlední řadě hledáme někoho se zkušenostmi s cestováním nebo pobytem v zahraničí, a to především v mimoevropských destinacích.

Co u nás průvodce dělá

Průvodce především pečuje o klienty na jejich vysněné dovolené. Jedním z úkolů je řešit agendu spojenou se zájezdem: na místě zajišťovat a rezervovat ubytování, dopravu, prohlídky, stravování atd. Zároveň vykonává běžnou průvodcovskou činnost a podává klientům o daných místech odborný výklad – takový, který není jen načtený z Lonely Planet!

Co nabízíme

Nabízíme práci, kterou průvodce bude dělat srdcem a jež ho bude bavit. U nás je možné pracovat na dohodu nebo nám cestu vyfakturovat jako živnostník. Další nespornou výhodou je, že u nás průvodci mají možnost zájezd sami navrhnout, zpracovat a průvodcovat. Kromě příležitosti potkat spoustu skvělých lidí a přátel na celý život si každý průvodce může přijít i finančně na své. Účast na firemních akcích je samozřejmostí.

Pokud vás tato nabídka zaujala a myslíte, že právě vy jste ideální kandidáti na tuto pozici, ozvěte se nám na mailovou adresu: alvarez@alvarez.cz. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative