Eva Mahrová

Eva Mahrová

Modrá Eva Mahrová ukazuje,jak "nakopnout život " po padesátce! Pokud by se narodila v neživém světě, musela by být gejzír nebo silný proud řeky. Ovlivnila ji nejvíc Univerzita Nové doby Milana Calábka a cesty. Začalo to Tunisem, ale drogou se stala Asie a Dálný východ, hlavně Jordánsko. Cestování ji pohltilo nejen jako průvodkyni. Hmotné statky přepočítává na letenky, na Sri Lance se stala i Uthpala Wannou - vstoupila do kláštera ordinovaná za mnišku. Indií "šmejdí křížem krážem" i mimo práci. Pomáhá jako dobrovolník International humanity v sirotčincích - Tanzanie, Malawi, Nepál - děti ulice, organizaci Člověk v tísni v Trincomale po tsunami nebo soukromě Tibetským uprchlickým koloniím a mnichům či SOS vesničkám v Indii. Ve volných měsících bloudí Střední či Jižní Amerikou a Evropu si nechává na stáří.

Video

Více se o Evě dozvíte ve videu na stránkách České televize.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Zdeňka R. (2022)

Hodnocení práce průvodce:

S průvodkyní paní Evou Mahrovou jsem byla velmi spokojena. Je to člověk na svém místě. Má velké znalosti o Srí Lance, je vidět, že tuto zemi má ráda a toto přenesla i na nás. Po celou dobu zájezdu byla příjemná, usměvavá. Jsem velmi ráda, že jsem ji poznala.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Eva Mahrová

Průvodkyně Eva Mahrová v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative