PhDr. Marek Halbich, Ph.D.

PhDr. Marek Halbich, Ph.D.

Marek vystudoval etnologii na Filosofické fakultě v Praze. Profesionální zájem především o indiánské skupiny Mexika, Guatemaly a Jižní Ameriky do značné míry předurčily jeho cesty za Indiány do těchto oblastí, především k severomexickým Tarahumarům, mezi nimiž v letech 1992, 1996 a 2001 prováděl terénní etnografický výzkum. V posledních letech se Markův odborný zájem rozšířil o země (zejména frankofonní) subsaharské Afriky. V letech 2012 - 2014 prováděl na Madagaskaru další terénní výzkum. S Alvarezem dosud absolvoval v roli průvodce asi šestnáct zájezdů do Mexika, Guatemaly, Hondurasu, Kostariky, Panamy, Peru, Bolívie a dalších jihoamerických zemí.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Roman T. (2022)

Hodnocení práce průvodce:

Studnice vědění. Neustále v pohotovosti a strhujícím tempem dodává informace a vědomosti na cestách ve všech možných i nemožných situacích. Skupina neustále pod kontrolou. Super !!!!

zobrazit další hodnocení

Průvodce PhDr. Marek Halbich, Ph.D. v minulosti provázel

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative