Lenka Kubová

Lenka Kubová

Touhu poznávat vzdálené země a dobrodružství má Lenka v genech a ráda inspiruje ostatní k tomu, aby se nebáli a vyrazili za poznáním do světa. I když pracuje v korporátním světě, procestovanou má téměř polovinu zemí světa. Cesty ale neměří počty procestovaných zemí, ale úsměvy, novými přáteli, inspirací a energií, co na cestách získá. Učaroval jí Kavkaz a země Hedvábné stezky, kam se ráda vrací. Fascinují ji málo probádaná místa, miluje zimu a jejím snem je Antarktida.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Iva S. (2023)

Hodnocení práce průvodce:

Lenka je v Arménii a Gruzii jako doma. Člověk má pocit, že je tam každý její kamarád. Dovede být přátelská a ke všem účastníkům zájezdu pozorná. Je vidět, že miluje hory a přírodu. Má spoustu energie, o kterou se podělí s ostatními. Obdivovala jsem, jak dokázala po celodenním cestování a podávání informací, mít chuť se vždy setkávat večer s účastníky.

zobrazit další hodnocení

Průvodkyně Lenka Kubová v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative