Štěpán Zajac ml.

Štěpán Zajac ml.

Kvůli práci svých rodičů v zahraničí byl Štěpán „vláčen“ po Latinské Americe od Rio Grande po Ohňovou zemi již v dětském věku. Cestování po tomto subkontinentu záhy přerostlo v koníček, později určilo i Štěpánův studijní obor – management cestovního ruchu, specializaci, kterou studoval v Buenos Aires, a nakonec se stalo i jeho hlavním povoláním jako průvodce. Historii a kulturu Latinské Ameriky dobře zná, a tak ho nic nepřekvapí ani v Peru, ani v Mexiku. Štěpánovou prvořadou vášní jsou však patagonské hory, na nichž obdivuje jejich opuštěnost a pionýrského ducha a které si rád prochází pěšky nebo – když se poštěstí – sjíždí v zimě na snowboardu.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Jirka. (2023)

Hodnocení práce průvodce:

Stále mlčel. Takže jsme se nedozvěděli nic o životě tam, o lidech ani o památkách. Když jsme potřebovali něco přeložit tak všem vyhověl, ale to je vše.

Komentář CK: Dovolte mi se Štěpána zastat. Chápeme, že člověk se nemůže zavděčit všem a ze zkušenosti bohužel víme, že i naši nejzkušenější nebo nejerudovanější průvodci prostě někomu nesedí. Štěpán je rozhodně velmi kvalitní průvodce s bohatými životními zkušenostmi z latinskoamerického světa, který umí podávat informace i v patřičných souvislostech. O jeho organizačních schopnostech není pochyb a o erudici jakbysmet. Avšak vítáme věcnou kritiku, děkujeme za ní a vězte, že je pro nás impulzem se stále zlepšovat a růst.
S pozdravem,
Luděk Felcan

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodcem Štěpán Zajac ml.

Průvodce Štěpán Zajac ml. v minulosti provázel

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative