Mgr. et Mgr. Lukáš Kraus, Ph. D.

Mgr. et Mgr. Lukáš Kraus, Ph. D.

Vystudoval Právnickou fakultu UK a Fakultu sociálních věd UK v Praze. Již od malička se zajímá o Japonsko, k němuž jej přivedlo studium karate. V rámci studia politologie a mezinárodních vztahů se zejména zaměřoval na japonskou politiku. Za tímto účelem také strávil dva dlouhodobé studijní pobyty v Japonsku (říjen 2007 – září 2008 na Kóbské univerzitě a říjen 2014 – březen 2016 na Tokijské univerzitě). Své znalosti o japonské společnosti a historii nadšeně předává dál lidem, kteří na půdu japonských ostrovů vkročí poprvé.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Eva K. (2017)

Hodnocení práce průvodce:

Průvodce pan Lukáš Kraus byl perfektní po profesionální i lidské stránce - vždy příjemně naladěný, vstřícný a ochotný. I některé vypjatější situace řešil v klidu a pohodě, cítila jsem se s ním bezpečně. Maximálně se nám věnoval a dělal vše pro naši spokojenost. Prostě samá pozitiva. Lukášovi patří uznání a velký dík!!!

zobrazit další hodnocení

Průvodce Mgr. et Mgr. Lukáš Kraus, Ph. D. v minulosti provázel

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative