Ing. Martina Šmudlová

Ing. Martina Šmudlová

Martina je nadšená milovnice Latinské Ameriky. Letos dokončila studium Mezinárodních rozvojových studií se zaměřením na Latinskoamerický region a také dálkově studuje obor Politologie – Latinskoamerická studia na UHK. Během svých studií žila několikrát v Mexiku, kde měla možnost absolvovat odborné stáže a také kurz španělského jazyka. Nejdříve se do Latinské Ameriky podívala v roce 2015, kdy procestovala Peru a Bolívii a poté se v roce 2017 dostala přes rozvojové projekty univerzity na měsíc do Nikaragui. Život tamních obyvatel a věčnou pohodu si zamilovala natolik, že se poté pravidelně vracela a jejím snem je tento region celý procestovat.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Pavel B. (2024)

Hodnocení práce průvodce:

Průvodkyně byla příjemná a ochotná, bylo ny ní vidět, že pro nás chce udělat maximum. Obdivuji, jak svoji nelehkou úlohu zvládla. A i v okamžicích, kdy došlo ke komplikacím v programu zájezdu, dokázala skvěle improvizovat.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Ing. Martina Šmudlová

Průvodkyně Ing. Martina Šmudlová v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative