Ing. Martina Šmudlová

Ing. Martina Šmudlová

Martina je nadšená milovnice Latinské Ameriky. Letos dokončila studium Mezinárodních rozvojových studií se zaměřením na Latinskoamerický region a také dálkově studuje obor Politologie – Latinskoamerická studia na UHK. Během svých studií žila několikrát v Mexiku, kde měla možnost absolvovat odborné stáže a také kurz španělského jazyka. Nejdříve se do Latinské Ameriky podívala v roce 2015, kdy procestovala Peru a Bolívii a poté se v roce 2017 dostala přes rozvojové projekty univerzity na měsíc do Nikaragui. Život tamních obyvatel a věčnou pohodu si zamilovala natolik, že se poté pravidelně vracela a jejím snem je tento region celý procestovat.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Radmila G. (2023)

Hodnocení práce průvodce:

Velice milá, vstřícná a znalá místních podmínek. I nad rámec standardního programu “pro všechny” nabízela např. večerní program. Martina poskytovala velké množství informací, poněkud limitujícím faktorem však bylo to, že v době přesunů v mikrobusech chyběl mikrofon, takže průběžně podávané informace slyšeli účastníci snad jen v prvních dvou řadách, kdo seděl vzadu - neslyšel nic a to je velká škoda.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Ing. Martina Šmudlová

Průvodkyně Ing. Martina Šmudlová v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative