Barbora Sedláčková

Barbora Sedláčková

Bára, lic. BBAA, vystudovala sochařství na Univezitě Miguel Hernández de Elche. Ačkoliv se narodila v ČR, poměrně dlouho hledala, kde je doma. Za svou první větší cestu považuje den, kdy se odstěhovala do španělské vesnice Altea, protože v česku nemáme moře. Osvojila si jazyk a za pár měsíců už pokračovala se studiem na místní fakultě. Během studií žila v italském Miláně (Accademia di Brera) a v brazílii ve státě São Paulo, kde se vedle umění věnovala také studiu tamnější antropologie (UNICAMP). Procestovala zejména Jižní a Střední Ameriku. Několikaměsíční pobyt na karibském ostrůvku Jewel Cay v rybářské komunitě jí změnil život a naprosto propadla objevování podmořského světa. Svůj domov nakonec přecejen našla: na ostrově Menorca, kde se vedle své průvodcovské profese aktivně věnuje také freedivingu. Nebojí se žádné aktivity, miluje kajaky, potápění, treky, prostě aktivní turistiku v jakékoliv podobě.

Všechny recenze jsou ověřené a vyplnili je účastníci zájezdu na základě odkazu (webového linku) zaslaného po návratu ze zájezdu. Zveřejněny jsou všechny recenze, tedy pozitivní i negativní.

Zdeněk L. (2022)

Hodnocení práce průvodce:

95%. Vadila mi jedna věc, ale za to průvodkyně nemohla. Když nám něco říkala za jízdy v autobusku, bylo ji slyšet v první řadě a dál už nebylo rozumět. Chtěla, abychom střídali místa, ale to není řešení. Doporučoval bych auto s mikrofonem.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Barbora Sedláčková

Průvodkyně Barbora Sedláčková v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative