Barbora Sedláčková

Barbora Sedláčková

Bára, lic. BBAA, vystudovala sochařství na Univezitě Miguel Hernández de Elche. Ačkoliv se narodila v ČR, poměrně dlouho hledala, kde je doma. Za svou první větší cestu považuje den, kdy se odstěhovala do španělské vesnice Altea, protože v česku nemáme moře. Osvojila si jazyk a za pár měsíců už pokračovala se studiem na místní fakultě. Během studií žila v italském Miláně (Accademia di Brera) a v brazílii ve státě São Paulo, kde se vedle umění věnovala také studiu tamnější antropologie (UNICAMP). Procestovala zejména Jižní a Střední Ameriku. Několikaměsíční pobyt na karibském ostrůvku Jewel Cay v rybářské komunitě jí změnil život a naprosto propadla objevování podmořského světa. Svůj domov nakonec přecejen našla: na ostrově Menorca, kde se vedle své průvodcovské profese aktivně věnuje také freedivingu. Nebojí se žádné aktivity, miluje kajaky, potápění, treky, prostě aktivní turistiku v jakékoliv podobě.

Pavel P. (2019)

Hodnocení práce průvodce:

Její vstřícný přístup dovedl nahradit drobné nesrovnalosti v průběhu cesty. Ale na přítomnost účastníka TK to nestačilo . Arogantním jednáním kazil náladu zbytku výpravy . Urážel průvodkyni a fyzicky atakoval i ostatní.
Chápu vedení Alvarezu , ale byl to klient spolupracující CK. Věnovat větší péči ve výběru . Ověřil jsem si si jeho četnost výjezdů a zmínky k jeho jednání. Výsledkem je těžko zapomenutelné situace.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Barbora Sedláčková

Průvodkyně Barbora Sedláčková v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative