Ing. Růžena Duchková

Ing. Růžena Duchková

Cestování je pro Růžu láska. Hned po dokončení studia na vysoké škole odcestovala na Nový Zéland, kde delší dobu zkoumala místní krásy rozmanité přírody. S jídlem ale roste chuť a od té doby se její itinerář hodně rozšířil. Po Zélandu navštívila exotické Japonsko, ostrovní Samou, pohodovou Austrálii, většinu jihovýchodní Asie a úžasné Filipíny. Je přesvědčená, že poznáváním světa poznáváme i sami sebe a ráda vás touto cestou provede.

Pavel Z. (2019)

Hodnocení práce průvodce:

Úroveň a kvalita zájezdu spočívá hlavně na práci delegáta/tky. Růženka Duchková je velice inteligentní, přátelské, odvážné a upřímné mladé děvče. Filipíny zbožňuje a do své práce je schopná odevzdávat víc než musí, i kus sebe sama. Dokáže se chovat s respektem a úctou i k lidem, kteří si to svým jednáním moc nezasluhují. S pohodovým úsměvem řeší jakoukoliv situaci a umí vydržet víc než valná většina účastníků zájezdu. Růžo děkuji, myslím, že jsem se od Tebe i něco přiučil.

Komentář CK: Děkujeme také za hodnocení průvodkyně, Růža opravdu taková je, patří k našim nejlepším! :) Vaši chválu jí vyřídíme.

zobrazit další hodnocení

Plánované zájezdy s průvodkyní Ing. Růžena Duchková

Průvodkyně Ing. Růžena Duchková v minulosti provázela

Rychlý dotaz

Alvarez s.r.o. 2017
designed by Humlnet Creative